Qvoice

přejít na obsah

Hardware

USB telefon WELL K 1000

Náhled výrobku
Cena: 749 Kč

USB telefon určený pro softwarové internetové telefonování. Je praktický pro použití nejen se službou Skype, ale i se softwarovou Voice-over-IP telefonií založenou na SIP a H.323 standardech. Se Skype funguje i tlačítková klávesnice a při příchozím volání telefon samozřejmě i vyzvání. Malé rozměry srovnatelne s mobilním telefonem (125×50×23 mm), délka kabelu 2,5 metru a součástí dodávky je i držák telefonu k nalepení nebo našroubování.

Telefon WELL LP-302

Náhled výrobku
Cena: 1990 Kč

VoIP telefon WELL LP-302 má velmi jednoduché a přehledné ovládání se zvětšenými tlačítky usnadňující obsluhu telefonu i dětem a starším lidem. Je vybaven dvěma ethernetovými porty, má podporu QoS a velmi dobrou kvalitu hlasových funkcí. Pracuje na protokolu SIP.

Převodník ASUS VP100

Náhled výrobku
Cena: 1999 Kč

ASUS VP100 je kompaktní VoIP gateway/router/firewall se dvěma FXS porty pro připojení dvou analogových telefonů nebo i malé pobočkové ústředny. Má implementovanou podporu QoS, podpuruje SIP a všechny běžné kodeky.

Telefon Huawei EP201

Náhled výrobku
Cena: 2490 Kč

Tento VoIP telefon je kopii Cisco telefonu a má vynikající kvalitu přenášeného hlasu plně odpovídající klasickým telefonům. Podporuje SIP a kodeky G.723.1, G.729, G.711A-law a G.711m-law, které zajišťují čístý zvuk v různých šířkách datového přenosu. Vyznačuje se jednoduchým ovládáním a velkým množstvím funkcí. Je vybaven dvěma ethernetovými porty, podporuje QoS a má velmi dobrou kvalitu hlasových funkcí. Jednoznačně nejlepší telefon pro kancelářskou práci v této cenové hladině.

Převodník WELL Gate3702

Náhled výrobku
Cena: 4490 Kč

WELL Gate3702 je kompaktní VoIP gateway se dvěma FXS porty pro připojení dvou běžných telefonních přistrojů nebo i malé pobočkové ústředny a se dvěma FXO porty pro připojení klasické pevné telefonní linky. Má implementovanou podporu QoS, podporuje SIP a H.323 protokol a všechny potřebné kodeky.